Deze site werkt prettiger als u javascript aanzet.

Directie

 

Peter van Doesum
Directie

Tel.  +31 172 50 64 66
Fax. +31 172 50 61 89
Email: peterd@denios.nl


Afdeling verkoop Nederland

 

Sander Rüpp
Sales manager Benelux

Tel.  +31 172 50 33 77
Fax. +31 172 50 61 89
Email: sander@denios.nl

 

Maarten Borgstein
Account manager

Tel.  +31 172 50 33 85
Fax. +31 172 50 61 89
Email: maarten@denios.nl

 

André Ehlhardt
Specialist industriële veiligheid 

Tel.  +31 172 50 33 78
Fax. +31 172 50 61 89
Email: andre@denios.nl

 

Thijs van Rijn
Specialist veiligheid laboratorium

Tel.  +31 172 50 33 83
Fax. +31 172 50 61 89
Email: t.vanrijn@denios.nl


Afdeling verkoop België

 

Ivo Van Wanghe
Specialist industriële veiligheid

Tel.  +32 3 - 312.00.87 
Fax. +32 3 - 311.73.51
Email: ivo@denios.be

 

Martine Thiry
Specialist veiligheid laboratorium

Tel.  +32 3 - 312.00.87 
Fax. +32 3 - 311.73.51
Email: martine@denios.be

 

Margot Crokaert
Account Manager

Tel.  +32 3 - 312.00.87 
Fax. +32 3 - 311.73.51
Email: margot@denios.be

 

Bob Daelemans
Account Manager

Tel.  +32 3 - 312.00.87
Fax. +32 3 - 311.73.51
Email: bob@denios.be


Afdeling project begeleiding & techniek

 

Thijs-Jan Stolker
Operational Manager 

Tel.  +31 172 50 33 76
Fax. +31 172 50 61 89
Email: thijs@denios.nl

 

Leo van Doorn
Transportplanning &
Projectbegeleiding

Tel.  +31 172 50 33 87
Fax. +31 172 50 61 89
Email: leo@denios.nl


Afdeling service & onderhoud

 

Peter den Boer
Planner montage & service

Tel.  +31 172 50 33 74
Fax. +31 172 50 61 89
Email: peterdb@denios.nl

 

Karin Hopman
Begeleiding & rapportage

Tel.  +31 172 50 33 81
Fax. +31 172 50 61 89
Email: karin@denios.nl


Administratie

DENIOS Knowledge Centre

 

Henk Duijnmaijer
Financial Manager

Tel.  +31 172 50 33 73
Fax. +31 172 50 61 89
Email: henk@denios.nl

 

Annemarieke van der Velde
Manager DENIOS Knowledge Centre

Tel.  +31 172 50 33 79
Fax. +31 172 50 61 89
Email: annemarieke@denios.nl

Website design en ontwikkeling door Guidance, Database Publishing Specialist.